| własny identyfikator: | V1202613259 |
| marka: | Opel |
| model: | Monterey Monterey (A) Terreinwagen 3.2 V6 24V (6VD1) [130kW] (08-1991/03-1994)= |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 130 kW |
| pojemność silnika: | 3165 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 1993 / 12 |
| przebieg: | 281.999 km |
| cena nl: | € 2.495 |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | JACUBS25DP710**** |
| kod silnika: | 6VD1 |
| kolor: | blauw |
| liczba drzwi: | 3 |
| waga: | 1.900 kg |
| uszkodzenia: | de auto heeft gebruikerssporen slechte lak roest=20
|
opjce
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling