| własny identyfikator: | V1202615473 |
| marka: | Opel |
| model: | Zafira Zafira (F75) MPV 1.6 16V (Z16XE(Euro 4)) [74kW] (04-1999/06-2005) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 74 kW |
| pojemność silnika: | 1598 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2003 / 3 |
| przebieg: | 373.143 km |
| cena nl: | € 895 |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | W0L0TGF753216**** |
| kod silnika: | Z16XE(Euro 4) |
| kolor: | grijs |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.293 kg |
| uszkodzenia: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt. roest=20
|
opjce
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling