| własny identyfikator: | Peugeot 207 SW 1.4 16V VT |
| marka: | Peugeot |
| model: | 207 SW 1.4 16V VTI |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 70 kW |
| pojemność silnika: | 1397 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia manualna |
| pochodzenie: | Niderlandy |
| data pierwszej rejestracji: | 2008 / 7 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 11-07-2026 |
| przebieg: | 90.959 km |
| cena nl: | € 950 |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | VF3WE8FSC3424**** |
| kolor: | szary |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | kombi |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.190 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzona lewa przednia lampa zderzak uszkodzone przednie zawieszenie uszkodzony przedni błotnik lewa auto jezdne chlodnice sprawne silnik pracuje wszystkie poduszki sprawne NETTE AUTO SLECHTS 90.000 KM NAP
|
| szczegóły: | WOK
|
opjce
Komfort (wnętrze)
- regulowana kierownica
- termometr
- wspomaganie
Komfort (na zewnątrz)
- centralny zamek
- podgrzewane lusterka
Zewnętrzny
- lakier metalizowany
- panoramiczny dach
- przyciemniane szyby
- roleta bagażnika
- zderzaki w kolorze karoserii
Obroty
- komplet kluczy
- ksi??ki serwisowe
- nap
COMPLEET DEALER ONDERHOUDEN