
| marka: | Peugeot |
| model: | 307 7 persoons 1.6 16V Combi/o Benzine 1.587cc 80kW (109pk) FWD |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 80 kW |
| pojemność silnika: | 1587 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia manualna |
| liczna biegów: | 5 |
| pochodzenie: | Niderlandy |
| data pierwszej rejestracji: | 2006 / 9 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 18-11-2026 |
| przebieg: | 220.598 km |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | zielony |
| karoseria: | kombi |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.335 kg |
| uszkodzenia: | ślady użytkowe auto jezdne auto nadaje się do jazdy chlodnice sprawne nazdwozie silnik pracuje wszystkie poduszki sprawne zawieszenie nie uszkodzone |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty |