
| marka: | Polestar |
| model: | 2 69kWh Standard Range 170kW Single Motor |
| rodzaj paliwa: | elektryczny |
| moc: | 170 kW |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2022 / 10 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 25-10-2026 |
| przebieg: | 68.951 km |
| cena nl: | € 15.650 |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | szary |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | sedan |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.913 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzona maska uszkodzona prawa przednia lampa uszkodzony przód zderzak uszkodzona poduszka kierowcy uszkodzona poduszka kierowcy uszkodzona prawa poduszka siedzenia auto nadaje się do jazdy chlodnice sprawne |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen Inruil! |
