| własny identyfikator: | V1202615859 |
| marka: | Porsche |
| model: | Cayenne Cayenne (9PA) SUV 3.6 24V (M55.01) [213kW] (02-2007/09-2010) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 213 kW |
| pojemność silnika: | 3598 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2008 / 4 |
| przebieg: | 304.866 km |
| cena nl: | € 2.995 |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | WP1ZZZ9PZ8LA2**** |
| kod silnika: | M55.01 |
| kolor: | zwart |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 2.145 kg |
| uszkodzenia: | aandrijfas defect auto start loopt goed. front schade glasbreuk motor =
loopt onregelmatig. schades rondom=20
|
opjce
abs remsysteem
airco
elek ramen v/a