| własny identyfikator: | V1202608001 |
| marka: | Renault |
| model: | Avantime Avantime (DE0) MPV 3.0 V6 24V (L7X-721) [152kW] (09-2001/05-2003) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 152 kW |
| pojemność silnika: | 2946 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2002 / 1 |
| przebieg: | 326.829 km |
| cena nl: | € 1.950 |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | VF8DE0T062595**** |
| kod silnika: | L7X-721 |
| kolor: | grijs |
| liczba drzwi: | 2 |
| waga: | 1.716 kg |
| uszkodzenia: | auto heeft rondom gebruikersschade koppeling versleten=20
|
opjce
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
climatronic
cruise =
control
elek ramen v