
| marka: | Seat |
| model: | Arona 1.0EcoTSI 70kW Style |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 70 kW |
| pojemność silnika: | 999 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia manualna |
| data pierwszej rejestracji: | 2025 / 6 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 20-06-2029 |
| przebieg: | 8.901 km |
| cena nl: | € 16.800 zawiera vat |
| cena brutto: | € 12.900 |
| cena netto: | € 11.500 |
| vat / marża: | vat |
| kolor: | czarny |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | hatchback |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.088 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzona prawa przednia lampa uszkodzony przód zderzak prawe drzwi wejściowe uszkodzone tylne drzwi uszkodzone zawieszenie uszkodzony prawy bok uszkodzony przedni błotnik uszkodzony tył zderzak auto jezdne chlodnice sprawne wszystkie poduszki sprawne |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen Inruil! |
1.0 TSI 95pk Style - nap - 2022 - clima - cruise - front + line assist - pdc - lmv - carplay - licht + regensens
