| własny identyfikator: | 31934 |
| marka: | Seat |
| model: | Ibiza 1.4-16V Airco Reference |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 55 kW |
| pojemność silnika: | 1390 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia manualna |
| liczna biegów: | 5 |
| pochodzenie: | Niderlandy |
| data pierwszej rejestracji: | 2005 / 8 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 18-09-2026 |
| przebieg: | 244.616 km |
| cena nl: | € 450 |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | niebieski |
| karoseria: | hatchback |
| liczba drzwi: | 3 |
| waga: | 1.003 kg |
| uszkodzenia: | auto nadaje się do jazdy chlodnice sprawne nazdwozie silnik pracuje wszystkie poduszki sprawne zawieszenie nie uszkodzone rondom gebruikerssporen
|
| szczegóły: | Kompletne dokumenty
|
opjce
achterbank neerklapbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
bestuurdersairbag
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
passagiersairbag
stuurbekrachtiging