| własny identyfikator: | V1202616017 |
| marka: | Seat |
| model: | Mii Mii Hatchback 1.0 12V (CHYA) [44kW] (10-2011/07-2019) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 44 kW |
| pojemność silnika: | 999 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2015 / 2 |
| przebieg: | 111.003 km |
| cena nl: | € 3.995 |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | VSSZZZAAZED32**** |
| kod silnika: | CHYA |
| kolor: | zwart |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 840 kg |
| uszkodzenia: | achter schade schades rondom=20
|
opjce
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v
lichtm=
etalen velgen
metallic lak