
| marka: | Skoda |
| model: | Kamiq 1.0TSI 85kW Automaat Selection |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 85 kW |
| pojemność silnika: | 999 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2025 / 4 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 30-04-2029 |
| przebieg: | 9.172 km |
| cena nl: | € 11.950 zawiera vat |
| cena brutto: | € 11.950 |
| cena netto: | € 10.300 |
| vat / marża: | vat |
| kolor: | biały |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | hatchback |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.155 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzona maska uszkodzona prawa przednia lampa uszkodzony przód zderzak uszkodzony prawy bok uszkodzony przedni błotnik uszkodzony tylny błotnik zderzak uszkodzona prawa poduszka siedzenia uszkodzone kurtyny auto jezdne |
| szczegóły: | Wok Melding Geen INruil! |
1.0L Ambition Automaat*Camera*Airconditioning*KeylessGo*Sound*Martix LED*stoelverwarming*Digitaal Cockpit*Camera*DAB*
