
| marka: | Skoda |
| model: | Kodiaq 1.5TSI 110kW Clima Navi Business Edition 7 Persoons |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 110 kW |
| pojemność silnika: | 1498 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia manualna |
| data pierwszej rejestracji: | 2021 / 11 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 11-09-2027 |
| przebieg: | 95.350 km |
| cena nl: | € 11.200 zawiera vat |
| cena brutto: | € 11.200 |
| cena netto: | € 9.800 |
| vat / marża: | vat |
| kolor: | szary |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | kombi |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.517 kg |
| uszkodzenia: | szyba przednia uszkodzona chłodnica uszkodzona maska uszkodzone przednie lampy uszkodzony przód zderzak uszkodzone tylne drzwi uszkodzony lewy bok uszkodzony przedni błotnik lewa uszkodzony przedni błotnik uszkodzona poduszka kierowcy uszkodzona poduszka kierowcy uszkodzona poduszka kolanowa lewa auto jezdne |
| szczegóły: | Wok Melding Geen Inruil! |
2.0 TDI 200 PK 4X4 DSG 7P. Laurin & Klement Pano LED ACC Canton Memory AHK
