
| marka: | Skoda |
| model: | Octavia RS 1.4TSI iv 110kW Automaat PHEV Business PANO |
| rodzaj paliwa: | hybryda benzyna |
| moc: | 110 kW |
| pojemność silnika: | 1395 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2021 / 4 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 22-08-2026 |
| przebieg: | 163.939 km |
| cena nl: | € 11.950 zawiera vat |
| cena brutto: | € 11.950 |
| cena netto: | € 9.900 |
| vat / marża: | vat |
| kolor: | czarny |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | kombi |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.607 kg |
| uszkodzenia: | tylny zderzak uszkodzone tylne drzwi uszkodzony lewy bok Tylne światła w lewo uszkodzona tylna klapa uszkodzony tył zderzak auto jezdne wszystkie poduszki sprawne |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen Inruil! |
