| własny identyfikator: | V1202610368 |
| marka: | Suzuki |
| model: | Grand-vitara Grand Vitara I (FT/GT/HT) SUV 2.0 16V (J20A) [94kW] (03-1998/07-2003)= |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 94 kW |
| pojemność silnika: | 1995 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2002 / 3 |
| przebieg: | 279.276 km |
| cena nl: | € 2.995 |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | JSAFTL52V0015**** |
| kod silnika: | J20A |
| kolor: | groen |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.330 kg |
| uszkodzenia: | de auto heeft gebruikerssporen
|
opjce
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling