
| marka: | Tesla |
| model: | Model 3 78kWh Long Range 366kW AWD Premium |
| rodzaj paliwa: | elektryczny |
| moc: | 366 kW |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2024 / 4 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 10-06-2028 |
| przebieg: | 41.522 km |
| cena nl: | € 24.500 zawiera vat |
| cena brutto: | € 24.500 |
| cena netto: | € 20.250 |
| vat / marża: | vat |
| kolor: | szary |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | sedan |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.799 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzona lewa przednia lampa uszkodzona maska uszkodzony przód zderzak uszkodzona poduszka kierowcy uszkodzona poduszka kierowcy uszkodzone kurtyny auto jezdne Gordels |
| szczegóły: | Wok Melding Geen INruil! |
Long Range RWD 75 kWh Panorama FSD-3 Stoelverwarming 360Camera
