
| marka: | Tesla |
| model: | Model X 100D 100kWh 307kW AWD Luchtvering |
| rodzaj paliwa: | elektryczny |
| moc: | 307 kW |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2017 / 10 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 28-11-2026 |
| przebieg: | 332.759 km |
| cena nl: | € 16.400 |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | czarny |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | mpv |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 2.433 kg |
| uszkodzenia: | szyba przednia uszkodzony przód zderzak uszkodzone zawieszenie uszkodzony prawy bok uszkodzony przedni błotnik ślady użytkowe wszystkie poduszki sprawne Gaat Aan Groen is gewrapt Auto zwart metaillic |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen Inruil! |
