
| marka: | Tesla |
| model: | Model Y 58kWh 175kW RWD |
| rodzaj paliwa: | elektryczny |
| moc: | 175 kW |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2023 / 6 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 08-06-2027 |
| przebieg: | 59.829 km |
| cena nl: | € 22.700 zawiera vat |
| cena brutto: | € 22.700 |
| cena netto: | € 18.750 |
| vat / marża: | vat |
| kolor: | biały |
| ltyp farby: | perła |
| karoseria: | mpv |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.884 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzona prawa przednia lampa uszkodzony przód zderzak uszkodzony przedni błotnik lewa uszkodzony prawy bok uszkodzony przedni błotnik uszkodzony tylny błotnik auto nadaje się do jazdy wszystkie poduszki sprawne |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen Inruil! |
