| własny identyfikator: | V1202615680 |
| marka: | Toyota |
| model: | Aygo Aygo (B10) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [50kW] (07-2005/05-2014) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 50 kW |
| pojemność silnika: | 998 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2010 / 1 |
| przebieg: | 218.940 km |
| cena nl: | € 1.295 |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | JTDKG10C30N42**** |
| kod silnika: | 1KR-FE |
| kolor: | grijs |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 805 kg |
| uszkodzenia: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt. roest=20
|
opjce
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling