| własny identyfikator: | V1202607560 |
| marka: | Toyota |
| model: | Prius Prius (NHW20) Liftback 1.5 16V (1NZ-FXE) [82kW] (09-2003/12-2009) |
| rodzaj paliwa: | hybryda benzyna |
| moc: | 82 kW |
| pojemność silnika: | 1497 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2008 / 2 |
| przebieg: | 593.277 km |
| cena nl: | € 1.750 |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | JTDKB20U00336**** |
| kod silnika: | 1NZ-FXE |
| kolor: | rood |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.275 kg |
| uszkodzenia: | achter schade auto is nog rijdbaar auto heeft rondom gebruikersschade=
links voor
|
opjce
abs remsysteem
airco
asr
centrale portiervergrendeling
climatronic
cru=
ise control
elek ramen v/a