| własny identyfikator: | V1202614375 |
| marka: | Toyota |
| model: | Verso Verso MPV 1.8 16V VVT-i (2ZRFAE) [108kW] (04-2009/08-2018) |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 108 kW |
| pojemność silnika: | 1798 CS |
| data pierwszej rejestracji: | 2010 / 6 |
| przebieg: | 235.843 km |
| cena nl: | € 3.750 |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | NMTDG26R40R01**** |
| kod silnika: | 2ZRFAE |
| kolor: | zwart |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.395 kg |
| uszkodzenia: | schades rondom front schade
|
opjce
abs remsysteem
airco
cruise control
elek ramen v/a