
| marka: | Volkswagen |
| model: | Golf 1.0TSI 85kW Clima Comfortline Business |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 85 kW |
| pojemność silnika: | 999 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia manualna |
| data pierwszej rejestracji: | 2019 / 10 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 18-10-2027 |
| przebieg: | 140.256 km |
| cena nl: | € 6.950 |
| cena brutto: | € 6.200 |
| cena netto: | € 6.200 VAT. nie dotyczy |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | czarny |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | kombi |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.140 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzona maska uszkodzona prawa przednia lampa uszkodzony przód zderzak tylny zderzak uszkodzone przednie drzwi uszkodzone tylne drzwi uszkodzony lewy bok uszkodzony przedni błotnik lewa uszkodzony prawy bok uszkodzony przedni błotnik auto nadaje się do jazdy wszystkie poduszki sprawne |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen inruil! |
