
| marka: | Volkswagen |
| model: | Golf GTE 1.4TSI 110kW Automaat Pano |
| rodzaj paliwa: | hybryda benzyna |
| moc: | 110 kW |
| pojemność silnika: | 1395 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2015 / 9 |
| przebieg: | 228.788 km |
| cena nl: | € 6.850 zawiera vat |
| cena brutto: | € 6.850 |
| cena netto: | € 5.850 |
| vat / marża: | vat |
| kolor: | niebieski |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | hatchback |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.499 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzona maska uszkodzone tylne drzwi ślady użytkowe uszkodznia parkingowe auto jezdne Electrische systeem heeft storing HYBRID MAILFUNCTION |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen Inruil! |
