
| własny identyfikator: | W25000474 |
| marka: | Volvo |
| model: | S-60 2.4 D5 20V |
| rodzaj paliwa: | diesel |
| moc: | 136 kW |
| pojemność silnika: | 2400 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| liczna biegów: | 6 |
| pochodzenie: | Niderlandy |
| data pierwszej rejestracji: | 2009 / 1 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 14-02-2026 |
| przebieg: | 392.684 km |
| cena nl: | € 950 |
| cena netto: | € 700 VAT. nie dotyczy |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | czarny |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | sedan |
| liczba drzwi: | 4 |
| liczba airbagów: | 4 |
| waga: | 1.478 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzona lewa przednia lampa uszkodzona maska zderzak uszkodzony przedni błotnik lewa uszkodzone tylne drzwi uszkodzony tylny błotnik Tylne światła w prawo auto jezdne auto nadaje się do jazdy chlodnice sprawne nazdwozie silnik pracuje wszystkie poduszki sprawne zawieszenie nie uszkodzone |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty |
Ommelpad 14
6035PC Ospel
Nederland
2.0 T6 Recharge 253PK Autom. Pano Clima Navi AWD R-Design NAP
R-Design 1.6 DRIVe,D2 AUT Sedan 4Dr Diesel 1.560cc 84kW (114pk) FWD
