
| marka: | Volvo |
| model: | V-40 2.0D2 88kW Ocean Race Business |
| rodzaj paliwa: | diesel |
| moc: | 88 kW |
| pojemność silnika: | 1969 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia manualna |
| data pierwszej rejestracji: | 2015 / 7 |
| przebieg: | 124.273 km |
| cena nl: | € 5.450 |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | niebieski |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | mpv |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.292 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzone przednie zawieszenie uszkodzone tylne drzwi uszkodzone zawieszenie uszkodzony prawy bok uszkodzony tylny błotnik uszkodzona lewa poduszka siedzenia uszkodzone kurtyny silnik pracuje |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen inruiL! |
1.6 T4 179pk automaat Summum - xenon - navi - camera - keyless - front + line + side assist
