
| marka: | Volvo |
| model: | V-60 2.4D5 151kW Automaat Summum |
| rodzaj paliwa: | diesel |
| moc: | 151 kW |
| pojemność silnika: | 2400 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2011 / 2 |
| przebieg: | 558.507 km |
| cena nl: | € 4.000 |
| cena brutto: | € 3.000 |
| cena netto: | € 3.000 VAT. nie dotyczy |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | szary |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | kombi |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.535 kg |
| uszkodzenia: | tylny zderzak uszkodzone tylne drzwi uszkodzony lewy bok uszkodzone tylne drzwi uszkodzony prawy bok uszkodzony tylny błotnik Tylne światła w prawo uszkodzony tył zderzak ślady użytkowe uszkodznia parkingowe auto nadaje się do jazdy wszystkie poduszki sprawne |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen Inruil! |
