
| marka: | Volvo |
| model: | Xc-60 2.4D5 162kW Aut AWD Pano Ocean Race |
| rodzaj paliwa: | diesel |
| moc: | 162 kW |
| pojemność silnika: | 2400 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2015 / 7 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 30-10-2026 |
| przebieg: | 295.527 km |
| cena nl: | € 12.600 |
| cena brutto: | € 10.600 |
| cena netto: | € 10.600 VAT. nie dotyczy |
| vat / marża: | marża |
| kolor: | czarny |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | suv |
| liczba drzwi: | 4 |
| waga: | 1.701 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzony przód zderzak zderzak auto nadaje się do jazdy chlodnice sprawne wszystkie poduszki sprawne |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen Inruil! |
2.0 T8 223KW Twin Engine AWD Inscription HUD Pano Clima Navi
2.0L Benzine R Design*AWD*LED*Leren bekleding*Camera*Sound*Digitaal*
