| własny identyfikator: | 057400 |
| marka: | Volvo |
| model: | Xc-90 2.9 T6 Comfort 7P Aut. 200kW |
| rodzaj paliwa: | benzyna |
| moc: | 200 kW |
| pojemność silnika: | 2922 CS |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| pochodzenie: | Niderlandy |
| data pierwszej rejestracji: | 2003 / 9 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 18-04-2026 |
| przebieg: | 346.586 km |
| cena nl: | € 3.250 |
| cena brutto: | € 3.250  |
| cena netto: | € 3.250 VAT. nie dotyczy  |
| vat / marża: | marża |
| numer nadwozia / vin: | YV1CZ91G841XX**** |
| kolor: | czarny |
| karoseria: | suv |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 2.091 kg |
| uszkodzenia: | uszkodzony prawy bok auto jezdne auto nadaje się do jazdy chlodnice sprawne nazdwozie silnik pracuje wszystkie poduszki sprawne zawieszenie nie uszkodzone rechts zij deukje achterportier en achterscherm small dent on the right side of the rear door and rear wing rechts kleine Delle an der hinteren Tür und am hinteren Kotflügel
|
| szczegóły: | Kompletne dokumenty 2003/09 Volvo XC90 2.9 T6 automaat 5 Deuren SUV | 2002-2006 | 2.9 T6 200kW 272PK 2922ccm | 4-wiel aandrijving | GM 4T60-E 4 Climate control|Cruise control|Elektrisch verstelbare stoelen met geheugen functie|Lederen stoelen|Lichtmetalen velgen|Navigatie|Verwarmbare stoelen NL-kenteken
|
opjce
Chłodzenie i ogrzewanie
- klimatyzacja automatyczna
- klimatyzacja dwustrefowa
Komfort (wnętrze)
- komputer pok?adowy
- tempomat
- wspomaganie
Zewnętrzny
- felgi aluminiowe
- hak
- lakier metalizowany
Wnętrze
- elektrycznie regulowany fotel kierowcy z pmięcią
- podgrzewane fotele
- skórzana tapicerka
2003/09 Volvo XC90 2.9 T6 automaat
5 Deuren SUV | 2002-2006 | 2.9 T6 200kW 272PK 2922ccm | 4-wiel aandrijving | GM 4T60-E 4
Climate control|Cruise control|Elektrisch verstelbare stoelen met geheugen functie|Lederen stoelen|Lichtmetalen velgen|Navigatie|Verwarmbare stoelen
NL-kenteken