
| marka: | Volvo |
| model: | XC40 70kWh 170kW Recharge Ultimate Pano |
| rodzaj paliwa: | elektryczny |
| moc: | 170 kW |
| skrzynia biegów: | skrzynia automatyczna |
| data pierwszej rejestracji: | 2023 / 6 |
| Zatwierdzony przez MOT: | 27-06-2027 |
| przebieg: | 21.665 km |
| cena nl: | € 16.800 zawiera vat |
| cena brutto: | € 16.800 |
| cena netto: | € 13.850 |
| vat / marża: | vat |
| kolor: | zielony |
| ltyp farby: | metaliczny |
| karoseria: | kombi |
| liczba drzwi: | 5 |
| waga: | 1.930 kg |
| uszkodzenia: | szyba przednia uszkodzona maska uszkodzona prawa przednia lampa uszkodzony przód uszkodzony przedni błotnik auto jezdne |
| szczegóły: | Kompletne dokumenty Geen Inruil! |
CX 40 2.0 2025 BENZINE MILD HYBRIDE B3 163 LEER PANO FULL
