| număr șasiu/serie caroserie: | V1202616301 |
| marcă: | Suzuki |
| model: | XL-7 (DA/DB) SUV 3.6 V6 24V (H36A) [185kW] (01-2007/12-2009) |
| combustibil: | benzină |
| putere: | 185 putere-kw |
| capacitate motor: | 3600 cc |
| an de fabricație: | 2007 / 11 |
| kilometraj: | 251.900 kilometri |
| preţul de vânzare: | € 3.450 |
| TVA / margine: | margine |
| număr șasiu: | 2S3DB21727610**** |
| serie motor: | H36A |
| culoare: | wit |
| număr portiere: | 4 |
| greutate: | 1.749 kg |
| avarii: | auto heeft rondom gebruikersschade auto start loopt goed. stuurbekrach=
tiging defect=20
|
îmbunătățiri
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v/a