| număr șasiu/serie caroserie: | V1202615130 |
| marcă: | Audi |
| model: | A6 A6 (C6) Sedan 2.4 V6 24V (BDW) [130kW] (05-2004/10-2008) |
| combustibil: | benzină |
| putere: | 130 putere-kw |
| capacitate motor: | 2393 cc |
| an de fabricație: | 2006 / 11 |
| kilometraj: | 262.841 kilometri |
| TVA / margine: | margine |
| număr șasiu: | WAUZZZ4F97N06**** |
| serie motor: | BDW |
| număr cutie de viteze: | JZF |
| culoare: | ly7g quarzgrau-met. |
| caroserie: | sedan |
| număr portiere: | 4 |
| greutate: | 1.530 kg |
îmbunătățiri
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
asr
centrale portiervergrendeling=
climatronic
cruise control
elek ramen v/a
esp
lichtmetalen velgen
reg=
ensensor
remschijven