| număr șasiu/serie caroserie: | V1202607226 |
| marcă: | BMW |
| model: | 3-serie 3 serie (F30) Sedan 316i 1.6 16V (N13-B16A) [100kW] (07-2012/08-2016)= |
| combustibil: | benzină |
| putere: | 100 putere-kw |
| capacitate motor: | 1598 cc |
| an de fabricație: | 2015 / 8 |
| kilometraj: | 229.884 kilometri |
| TVA / margine: | margine |
| număr șasiu: | WBA3A11000J28**** |
| serie motor: | N13-B16A |
| număr cutie de viteze: | GS617BG |
| culoare: | 475 black sapphire-met. |
| caroserie: | sedan |
| număr portiere: | 4 |
| greutate: | 1.360 kg |
îmbunătățiri
18 inch
abs remsysteem
climatronic
elek ramen v/a
lichtmetalen velgen
=
pdc
5 gaats
centrale portiervergrendeling
cruise control
keyless entry=
metallic lak
regensensor