| личность собаки: | V1202607226 |
| бренд: | BMW |
| шаблон: | 3-serie 3 serie (F30) Sedan 316i 1.6 16V (N13-B16A) [100kW] (07-2012/08-2016)= |
| брендстоф: | бензин |
| выступление: | 100 веб-сайт |
| размер двигателя: | 1598 KC |
| Первоначальная регистрация: | 2015 / 8 |
| показания одометра: | 229.884 KM |
| В.А.Т. / марж: | марж |
| chassisnummer: | WBA3A11000J28**** |
| код двигателя: | N13-B16A |
| код коробки передач: | GS617BG |
| цвет: | 475 black sapphire-met. |
| карросери: | sedan |
| количество дверей: | 4 |
| вес: | 1.360 кг |
варианты
18 inch
abs remsysteem
climatronic
elek ramen v/a
lichtmetalen velgen
=
pdc
5 gaats
centrale portiervergrendeling
cruise control
keyless entry=
metallic lak
regensensor