| egen identifiering: | V1202610284 |
| varumärke: | Volkswagen |
| modell: | Polo Polo VI (AW1) Hatchback 5-drs 1.0 TSI 12V (DKLA) [70kW] (06-2017/...)= |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 70 kW |
| motorstorlek: | 999 CC |
| 1: a antagning: | 2019 / 8 |
| vägmätaravläsning: | 201.096 KM |
| : | € 8.295 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WVWZZZAWZKU06**** |
| motorkod: | DKLA |
| Färg: | blauw |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.045 kg |
alternativ
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling