
| varumärke: | Audi |
| modell: | E-tron GT 93kWh 350kW EDITION ZERO Quattro Luchtvering |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 350 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2022 / 4 |
| vägmätaravläsning: | 45.000 KM |
| : | € 13.500 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 2.250 kg |
| skadestånd: | brandschade |
| särdrag: | Wok Melding Geen INruiL! |
