| egen identifiering: | V1202614229 |
| varumärke: | BMW |
| modell: | 3-serie 3 serie (F30) Sedan 318i 1.5 TwinPower Turbo 12V (B38-B15A) [100kW] (=
07-2015/10-2018) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 100 kW |
| motorstorlek: | 1499 CC |
| 1: a antagning: | 2018 / 9 |
| vägmätaravläsning: | 87.308 KM |
| : | € 11.950 |
| : | € 11.950  |
| : | € 10.150  |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WBA8E31010A64**** |
| motorkod: | B38-B15A |
| Färg: | grijs |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.400 kg |
| skadestånd: | linker zijschade schades rondom=20
|
alternativ
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v/a
lich=
tmetalen velgen
metallic lak