
| varumärke: | BMW |
| modell: | iX3 80kWh 210kW High Executive Pano MemorySeat Volleder |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 210 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2021 / 12 |
| MOT godkänd till och med: | 07-12-2027 |
| vägmätaravläsning: | 100.501 KM |
| : | € 14.700 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 2.160 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-rechts motorkap radiateur-kapot voorschade dakairbag-stuk knieairbag-links-stuk passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk Gordels Start niet |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen INruil! |
