| egen identifiering: | V1202610241 |
| varumärke: | Daewoo |
| modell: | Captiva Captiva (C100) SUV 2.4 16V 4x2 (Z24SED) [100kW] (06-2006/05-2011) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 100 kW |
| motorstorlek: | 2405 CC |
| 1: a antagning: | 2008 / 6 |
| vägmätaravläsning: | 356.883 KM |
| : | € 995 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | KL1CF26FJ8B24**** |
| motorkod: | Z24SED |
| Färg: | zwart |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.660 kg |
| skadestånd: | koppeling versleten motor managment lamp brandt. auto heeft rondom ge=
bruikersschade
|
alternativ
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v