| egen identifiering: | 171287 |
| varumärke: | Fiat |
| modell: | 500 1.4-16V Abarth Leder Clima Bluetooth |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 99 kW |
| motorstorlek: | 1368 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| 1: a antagning: | 2008 / 8 |
| MOT godkänd till och med: | 08-09-2026 |
| vägmätaravläsning: | 192.773 KM |
| : | € 4.950 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | ZFA3120000017**** |
| Färg: | wit |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 3 |
| vikt: | 1.010 kg |
| skadestånd: | Verrijdbare voorschade
|
| särdrag: | Alle airbags oke Compleet kenteken Sportieve Abarth met lederen bekleding!
|
alternativ
achterspoiler
afst. bed. voor centr. deurvergr.
airco (automatisch)
alarm klasse 1(startblokkering)
anti blokkeer systeem
anti doorslip regeling
autotelefoon voorbereiding
bluetooth telefoonvoorbereiding
boordcomputer
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
bumpers in carrosseriekleur
centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
derde remlicht
elektrische ramen voor
elektronisch stabiliteits programma
euro 4
hoofdsteunen achter
lederen bekleding
lederen stuurwiel
lichtmetalen velgen 17"
mistlampen voor
multimedia-voorbereiding
radio-cd/mp3 speler
side-skirts
stuurbekrachtiging
stuur verstelbaar
stuurwiel multifunctioneel