
| egen identifiering: | D27885 |
| varumärke: | Ford |
| modell: | Focus Wagon 1.6-16V Futura AUT 75Kw |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 74 kW |
| motorstorlek: | 1596 CC |
| Antal växlar: | 4 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2006 / 1 |
| MOT godkänd till och med: | 24-11-2026 |
| vägmätaravläsning: | 225.899 KM |
| : | € 1.750 |
| : | € 1.750 |
| : | € 1.750 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WF0WXXGCDW5XX**** |
| Färg: | blauw |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.208 kg |
| skadestånd: | achterscherm achterklep bumper parkeerschade alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt |
| särdrag: | compleet-kenteken 2006/01 Ford Focus Wagon 1.6 Trend aut5 Deuren Wagon Stationwagen 5 seats | 2004-2008 | 1.6 74kW 101PK 1596ccm | Voorwielaandrijving | Automatisch 4 | Trend | PersonenautoOpties & Accessoires: Airconditioning|Cruise control|Lichtmetalen velgen|Navigatie|Trekhaak |
Lage Dijk-Noord 11
3401VA IJsselstein
Nederland
