| egen identifiering: | V1202614848 |
| varumärke: | Ford |
| modell: | Galaxy Galaxy (WA6) MPV 2.0 16V (A0WB(Euro 5)) [107kW] (05-2006/06-2015) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 107 kW |
| motorstorlek: | 1999 CC |
| 1: a antagning: | 2012 / 1 |
| vägmätaravläsning: | 161.033 KM |
| : | € 2.795 |
| : | € 2.795  |
| : | € 1.995  |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WF0MXXGBWMAJ0**** |
| motorkod: | A0WB(Euro 5) |
| Färg: | groen |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.597 kg |
| skadestånd: | schades rondom motor defect
|
alternativ
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v/a
lich=
tmetalen velgen
metallic lak