| egen identifiering: | V1202610030 |
| varumärke: | Hyundai |
| modell: | I-10 i10 (F5) Hatchback 1.2i 16V (G4LA) [57kW] (11-2008/12-2011) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 57 kW |
| motorstorlek: | 1248 CC |
| 1: a antagning: | 2009 / 1 |
| vägmätaravläsning: | 224.200 KM |
| : | € 995 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | MALAN51CP9M22**** |
| motorkod: | G4LA |
| Färg: | blauw |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 905 kg |
| skadestånd: | schades rondom dynamo defect
|
alternativ
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v/a