| egen identifiering: | V1202615408 |
| varumärke: | Kia |
| modell: | Picanto Picanto (BA) Hatchback 1.0 12V (G4HE) [46kW] (09-2007/04-2011) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 46 kW |
| motorstorlek: | 999 CC |
| 1: a antagning: | 2008 / 4 |
| vägmätaravläsning: | 124.160 KM |
| : | € 1.295 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | KNEBA24428T54**** |
| motorkod: | G4HE |
| Färg: | blauw |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 836 kg |
| skadestånd: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt.
|
alternativ
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling