
| varumärke: | Mercedes |
| modell: | A-klasse 180 90kW Automaat Pano Ambition |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 90 kW |
| motorstorlek: | 1595 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2018 / 2 |
| vägmätaravläsning: | 264.066 KM |
| : | € 7.800 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| kropp: | bestelauto |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.295 kg |
| skadestånd: | bumper voorschade Främre stänkskydd vänster achterscherm deur-achter deur-voor vänster sida skadad achterlichten-rechts bumper alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar coolers-oké |
| särdrag: | Wok Melding Geen INruil! |
