| egen identifiering: | V1202609879 |
| varumärke: | Opel |
| modell: | Ampera Ampera Hatchback 1.4 16V (A14XFL(Euro 5)) [63kW] (11-2011/03-2015) |
| bränsle: | hybridbensin |
| kraft: | 63 kW |
| motorstorlek: | 1398 CC |
| 1: a antagning: | 2013 / 11 |
| vägmätaravläsning: | 161.756 KM |
| : | € 2.250 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | 1G0R86E4XDU10**** |
| motorkod: | A14XFL(Euro 5) |
| Färg: | wit |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.632 kg |
| skadestånd: | motor managment lamp brandt. de auto heeft gebruikerssporen accu pakke=
t niet in orde.
|
alternativ
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling