| egen identifiering: | V1202615473 |
| varumärke: | Opel |
| modell: | Zafira Zafira (F75) MPV 1.6 16V (Z16XE(Euro 4)) [74kW] (04-1999/06-2005) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 74 kW |
| motorstorlek: | 1598 CC |
| 1: a antagning: | 2003 / 3 |
| vägmätaravläsning: | 373.143 KM |
| : | € 895 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | W0L0TGF753216**** |
| motorkod: | Z16XE(Euro 4) |
| Färg: | grijs |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.293 kg |
| skadestånd: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt. roest=20
|
alternativ
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling