
| varumärke: | Porsche |
| modell: | Macan GTS 2.9 V6 280kW Automaat AWD Pano Origineel NL |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 280 kW |
| motorstorlek: | 2894 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2021 / 8 |
| MOT godkänd till och med: | 31-08-2027 |
| vägmätaravläsning: | 55.114 KM |
| : | € 53.500 |
| : | € 37.500 |
| : | € 37.500 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | suv-terreinwagen |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.885 kg |
| skadestånd: | voorraam achterraam diefstalschade auto-is-verrijdbaar Motorkap Voorbumper Koplampen Velgenset Nieuwprijs €144000 |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
Turbo 100 kWh Pano ACC InnoDrive PDLS+ PASM Sport Chrono 360° Burmester
