| egen identifiering: | V1202614699 |
| varumärke: | Toyota |
| modell: | Yaris Yaris (P1) Hatchback 1.3 16V VVT-i (2SZFE) [64kW] (04-2002/09-2005) |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 64 kW |
| motorstorlek: | 1298 CC |
| 1: a antagning: | 2003 / 2 |
| vägmätaravläsning: | 209.335 KM |
| : | € 895 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | VNKJL12350A03**** |
| motorkod: | 2SZFE |
| Färg: | blauw |
| antal dörrar: | 2 |
| vikt: | 870 kg |
| skadestånd: | schades rondom start en loopt goed. slechte lak
|
alternativ
abs remsysteem
airco
elek ramen v