
| varumärke: | Volkswagen |
| modell: | Crafter 2.0TDI 130kW Automaat L3H3 Camera 75 EDITION |
| bränsle: | diesel |
| kraft: | 130 kW |
| motorstorlek: | 1968 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2024 / 1 |
| MOT godkänd till och med: | 30-01-2027 |
| vägmätaravläsning: | 62.984 KM |
| : | € 19.800 exklusive moms |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | zwart |
| kropp: | bestelauto |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 2.052 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-rechts motorkap voorschade achterscherm rechterschade achterklep achterlichten-rechts achterschade bumper alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee coolers-oké |
| särdrag: | Wok Melding Geen INruil! |
