| egen identifiering: | V1202614241 |
| varumärke: | Mercedes |
| modell: | Citan Citan (415.6) Van 1.5 109 CDI (OM607.951(K9K)) [66kW] (11-2012/08-202=
1) |
| bränsle: | diesel |
| kraft: | 66 kW |
| motorstorlek: | 1461 CC |
| 1: a antagning: | 2016 / 6 |
| vägmätaravläsning: | 205.000 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WDF4156031U17**** |
| motorkod: | OM607.951(K9K) |
| växellåda kod: | 700710 |
| Färg: | 9744 brillantsilber-met. |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.327 kg |
alternativ
15 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v
esp
metallic lak
pdc
regensensor
start/stop s=
ysteem