| vlastní identifikace: | V1202610519 |
| značka: | BMW |
| model: | 4-serie 4 serie Gran Coupe (F36) Liftback 420i 2.0 TwinPower Turbo 16V (B48-B2=
0A) [135kW] (02-2016/05-2021) |
| palivo: | benzín |
| výkon: | 135 kW |
| obsah motoru: | 1998 KC |
| rok výroby: | 2017 / 3 |
| stav tachometru: | 191.000 kilometry |
| DPH / marže: | marže |
| číslo karoserie: | WBA4D310X0G76**** |
| číslo motoru: | B48-B20A |
| číslo převodovky: | GA8HP50Z |
| barva: | 416 carbon black |
| karoserie: | kupé |
| počet dveří: | 4 |
| váha: | 1.515 kg |
možnosti
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling
climatron=
ic
cruise control
elek ramen v/a
keyless entry
koplamp sproeiers
licht=
metalen velgen
metallic lak
pdc
regensensor